Kendi sitenizede chat odasi eklemek icin ...

Bu kodu lütfen sitenizin baslangic sayfasina ekleyiniz:

<!---buradan kes --->
<SCRIPT LANGUAGE="JavaScript" SRC="http://www.chatzone.de/ad/button.jsp?chan=Sevgi">
</SCRIPT>
<!---buradan kes--->

Lütfen bu butonu eklemeyi ihmal etmeyin, yoksa bu chat'i sürekli bedava sekilde yürütmemiz imkansiz olur!!!


<!---buradan kes--->
<APPLET ARCHIVE="http://www.leahcim.com/irc/Chat.zip" CODE="Chat.class" WIDTH=500 HEIGHT=300 CODEBASE="http://www.leahcim.com/irc">
<param name="Language" value="turkish">
<param name="Channel" value="#Kanalismi">
<param name="FontSize" value="14">
<param name="ABackColor" value="00008080">
<param name="TBackColor" value="00FFFFFF">
<param name="TForeColor" value="00000000">
<param name="ScrollColor" value="00FFFFFF">
Lütfen browserinizdeki java özelligini açiniz..!!!
</applet>
<!---buradan kes--->

"Channel" parametresini degistirip istediginiz kanal ismini girin, sadece #kanalismi ' ni #istediginizkanal yapmaniz yeterli. (Kanal ismini belirlerken, isimde bosluk birakmayin).

Renk Ayarlari icin hexadezimal kod kullaniniz.
Renk ayarlari:

ABackColor = Applet arka fon
TBackColor = Yazi arka fon
TForeColor = Yazi rengi
ScrollColor = Scroller rengi


Degisik diller kullanabilirsiniz! Simdilik kullanabiliceginiz diller:

 Dil icin kanal parametresi   Tercüman
english Michael (Leahcim) Lantzen
deutsch_du Michael (Leahcim) Lantzen
deutsch_sie Michael (Leahcim) Lantzen
portuguese Miguel Angelo Pandini (mpandini@colatina.com.br)
norwegian Lars Alexander Jakobsen (mojakobs@online.no)
french Jocelyne Benoit (webmaster@jbcreationweb.com)
dansk Ole Gabrielsen (gabrielsen@post1.tele.dk)
spanish Alejandro Figar (huevo@intervox.com.ar)
indonesia Enrico Elizar Samuel (enrico@bit.net.id)
italian Luigi Borghesi (e6528aaa@quick.quicknet.it)
chinese Eric Kao (erickao@acer.net)
rusian Vladimir Azeev (azeev@ropnet.ru)
finnish ??? Please Email me, i lost your Name!
swedish Jerker Dammbro (dammbro@swipnet.se)
dutch Wilbert Scheer (wilbert.scheer@geomatrix.net)
turkish Ahmet Emre (ahmetemre@yahoo.com)

Baska bir dilde tercüme yapmak isterseniz english.lang dosyasini tercume edip bana mailleyebilirsiniz. Lutfen | isaretinin solundaki kelimeleri tercume etmeyin. Sadece | isaretinin sagindaki kelimeleri tercume edin...